تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت رایان دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک

بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر به موازات استفاده از نوین ترین متدها در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز قادر به رفع و حل پیچیده ترین و دشوارترین اشکالات ایجاد شده در لوازم خانگی پاناسونیک گردند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک منحصر و محدود به دستگاه و اشکالی خاص نیست و دارندگان کلیه لوازم خانگی، اعم از ماشین لباسشویی، مایکروفر، جاروبرقی، اسپلیت، یخچال فریزر و … می توانند با حضور در این مرکز سرویس های تخصصی مورد نیاز خود را دریافت نمایند. در فرآیند تعمیرات لوازم خانگی به دلیل پیاده سازی برخی سرویس های نهایی و گردگیری های قطعات، دستگاه تعمیر شده عمر دوباره یافته و کیفیت نخستین خویش را باز می یابد. بدیهی است خدمات مرتبط با برخی از لوازم خانگی پاناسونیک نظیر یخچال فریزر، اسپلیت و … به دلیل ابعاد بالای این دستگاهها و دشواری حمل و جابجایی‌شان، بصورت سرویس در محل ارائه می گردد.

 

خدمات تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک

مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها، سرویس های تخصصی مرتبط با یک دستگاه به مراجعان ارائه می گردد. مراجعان به این مرکز، بسته به نوع دستگاه و اشکال پیش آمده در آن به یکی از پارت های تعمیرات لوازم خانگی راهنمایی شده و در آن سرویس های مورد نیاز را دریافت می کنند. بدنیست بدانید در صورتی که ابعاد و وزن دستگاه بالا باشد، کارشناسان ما در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک خود به محل مورد نظر اعزام گشته و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر و سرویس دستگاه را آغاز می کنند. در غیر اینصورت – یعنی در صورتی که وزن و ابعاد دستگاه پایین بوده و یا امکان جداسازی قطعه معیوب از دستگاه وجود دارد، تعمیرات مورد نیاز در تعمیرگاه مجاز پاناسونیک انجام می پذیرد.

سرویس در محل لوازم خانگی پاناسونیک

سرویس در محل لوازم خانگی پاناسونیک ، راهکاری است جهت آندسته از کاربرانی که دستگاه مورد استفاده‌شان دچار اشکال شده است اما به هر دلیل، -دلایلی چون ضیق وقت، عدم دسترسی به وسیله نقلیه، ابعاد و وزن بالای دستگاه و … – امکان مراجعه به تعمیرگاه و تعمیر آن را ندارند. این گروه از کاربران می توانند جهت تعمیر، بهسازی و تعویض قطعات معیوب دستگاه‌شان از روش «سرویس در محل» مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک استفاده نمایید. در این روش، کارشناسان تعمیر، خود به محل مورد نظرِ کاربر مراجعه کرده و تعمیرات دستگاه معیوب را به سرانجام می رسانند. جهت استفاده از این سرویس کافی است تا از طریق راههای ارتباطی درج شده در وبسایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیرات پاناسونیک را ثبت نمایید.

 

واحدهای تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک

برخی از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان مرکز تعمیرات لوازم خانگی Panasonic عبارت است از

لوازم خانگی پاناسونیک

 

 

تعمیر مایکروویو پاناسونیک

دارندگان انواع ماکروفر پاناسونیک می توانند با مراجعه به این مرکز، اشکالات پیش آمده در این دستگاه را مرتفع سازند و شاهد بهسازی و تعمیر ماکروفر پاناسونیک خویش باشند. در صورتی که امکان حمل ماکروفر و مراجعه به تعمیرگاه را نداشته باشید می توانید از سرویس تعمیر در محل مایکروفر استفاده نمایید. در این سرویس کارشناسان مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک خود در محل حضور یافته و اشکالات پیش آمده در دستگاه را مرتفع می سازند.

 

 

 

 

 

لوازم خانگی پاناسونیک

 

 

 

تعمیر ظرفشویی پاناسونیک

 بروز خرابی در ماشین ظرفشویی پاناسونیک به هر دلیل که اتفاق بیفتد، بهترین راه برای تعمیر آن، مراجعه به مراکز مجاز و استاندارد نیر مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک است. برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیر ظرفشویی پاناسونیک برطرف می‌گردد عبارت است از تعویض قفل درب ماشین ظرفشویی، تعویض هیتر، تعویض پمپ تخلیه، تعویض واشر در ماشین ظرفشویی، تعویض ترموستات، تعویض محفظه مواد شوینده و …. .

 

 

 

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

 سرویس های مرتبط با تعمیر جاروبرقی پاناسونیک انواع مختلف این دستگاه از جمله تعمیر جاروبرقی های خانگی، هتلی، تجاری، مکنده صنعتی و نیمه صنعتی را شامل می گردد. برخی از رایج ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک برطرف می گردد عبارت است از: روشن نشدن جاروبرقی، نامنظم کار کردن جاروبرقی، پریدن فیوز در هنگام روشن کردن جاروبرقی، مکش کم جاروبرقی، داشتن صدای ناهنجار، کار کردن با لرزش بالا و …. .

لوازم خانگی پاناسونیک

 

 

 

تعمیر لباسشویی پاناسونیک

 مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک، یکی از مجموعه های پیشرو و متخصص در ارائه خدمات مرتبط با عیب یابی، بهسازی و تعمیر لباسشویی پاناسونیک است که تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه را به متقاضیان ارائه می دهد. برخی از تخصصی ترین و رایج ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی لباسشویی پاناسونیک عبارتند از تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی، تعمیر و تعویض برد؛ تعویض کمک، تعویض پمپ تخلیه، تعویض شیر برقی، سیم کشی، تعمیر دیگ و بلبرینگ و شفت و ….

 

 

 

لوازم خانگی پاناسونیک 

 

 

تعمیر یخچال پاناسونیک

برخی از شایع ترین اشکالات پیش آمده در یخچال های پاناسونیک که توسط کارشناسان مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک مرتفع می گردند عبارت است از: صدای زیاد یخچال، یکسره کار کردن یخچال، خرابی، فاسد شدن یا پارگی لاستیکهای دور در یخچال، داغ کردن زیاد موتور یخچال، منجمد نشدن مواد غذایی در درون فریزر، برفک زدن یخچال، کار نکردن فن یخچال، روشن نشدن یخچال و … . تمامی خدمات تعمیر یخچال که توسط کارشناسان این مرکز ارائه می گردد مشمول گارانتی و ضمانت است.

 

 

 

 

 

 

تعمیرات پاناسونیک

تعمیرات و سرویس پاناسونیک در این مرکز به دلیل بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر به گونه ای انجام می پذیرد که درصد بازگشت عیوب ایجاد شده در دستگاه به کمترین میزان ممکن است و دستگاه پس از تعمیر، نه تنها کیفیت اولیه خویش را باز می یابد بلکه به دلیل انجام برخی گردگیری ها و عملیات تخصصی توسط کارشناسان، امکان خرابی مجدد آن به صفر می رسد. کارشناسان مرکز تعمیرات و بازیابی پاناسونیک به دلیل حضور در دوره های کارشناسی-تخصصی تسلط کاملی بر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این محصول یافته و قادر هستند تا درکمترین زمان و با بهترین کیفیت تمامی عیوب ایجاد شده در آن را رفع نمایند. 

 

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک با توجه به تولیدات متنوع و گستردۀ این شرکت، اقدام به راه اندازی مجموعه ای جهت ارائه خدمات به کاربران و طرفداران پاناسونیک نموده است. خدمات نمایندگی پاناسونیک در دو بخش ارائه می گردد؛ بخش نخست، واحد فروش است که با بهره گیری از حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه، به عرضه محصولات این شرکت به کاربران می پردازد. بخش دوم، واحد خدمات پس از فروش است که در آن متخصصان و تعمیرکاران زبده و دوره دیده، به تعمیر و ترمیم محصولات پاناسونیک مبادرت می ورزند. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به محصول خاصی نیست و تمامی تولیدات این شرکت را دربرمی گیرد.

© 2020 Panasonic Company. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour