تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت رایان دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیرات کولرگازی پاناسونیک

تعمیرات کولرگازی پاناسونیک در این مرکز به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن برخورداری از دانش علمی این حوزه، برخوردار از یک دهه تجربه فنی در حیطه تعمیرات کولرگازی هستند؛ همین امر سبب گشته تا کارشناسان این مرکز قادر به رفع کلیه اشکالات و اختلالات ایجاد شده در این دستگاه گردند و بتوانند با اِعمال پاره ای تنظیمات و سرویس های مورد نیاز، کیفیت اولیه دستگاه را به آن بازگردانند. متقاضیان دریافت سرویس های ارائه شده توسط این واحد می توانند از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت و یا با مراجعه حضوری به این مرکز، درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس و تعمیر کولرگازی را ثبت نمایند. بلافاصله پس از ثبت درخواست، کارشناسان مرکز تعمیرات کولرگازی پاناسونیک به محل مورد نظر اعزام شده و سرویس های تخصصی مورد نیاز را بر روی دستگاه اعمال می نمایند.

 

خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی پاناسونیک

روشن نشدن فن با وجود کار کردن (تعمیر معیوب بودن موتور فن)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (تنظیم نبودن ترموستات)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (تعمیر نیم‌سوز شدن موتور فن)

رفع اشکال کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر توسط کارشناسان مرکز تعمیرات کولرگازی پاناسونیک (کثیفی فیلتر خروجی هوا)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر مسیر (مسدود بودن ورودی هوا)

کار کردن کمپرسور و فن هر دو و کم بودن خنک کنندگی کولر (تعمیر خرابی یاتاقان های محور فن)

برق داشتن بدنه کولر (وجود اشکال در کمپرسور و یا فن، خازن ها و یا سیم های رابط)

سرمای بیش از حد کولر و اتومات نشدن کولر

قطع شدن فیوز مخصوص کولر و یا فیوز برق منزل با قرار دادن کلید قدرت کولر بر حالت ON

اتصالی کوتاه با روشن کردن موتور فن و یا کمپرسور در کولر

رفع مشکل گرم بودن باد خروجی کولر در مرکز تعمیرات کولرگازی پاناسونیک

روشن نشدن کولرگازی (احتمالاً دستگاه برق ندارد و یا دوشاخه یا سیم رابط کولر معیوب است)

روشن نشدن کولرگازی (تعمیر خراب بودن کلید اصلی)

روشن نشدن کولرگازی (قطع بودن سیم‌های رابط کولر گازی)

رفع اشکال روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور توسط کارشناسان مرکز تعمیرات کولرگازی پاناسونیک (قطع بودن فاز یا نول اصلی کمپرسور)

روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (تعمیر خرابی ترموستات)

روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (تعمیر قطعی مکرر اورلود)

رفع اشکال روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور در مرکز تعمیرات کولرگازی پاناسونیک (خرابی کمپرسور)

روشن شدن فن و کار نکردن کمپرسور (تعمیر خرابی خازن راه انداز کمپرسور)

روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور (قطع‌بودن فاز یا نول اصلی فن)

روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور(خرابی کلید فن)

رفع اشکال روشن نشدن فن با وجود کار کردن کمپرسور در مرکز تعمیر کولر (خرابی خازن راه انداز موتور فن)

تعویض قطعات کولرگازی پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات کولرگازی پاناسونیک، سرویس‌های تخصصی مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات این محصول را با استفاده از بروزترین تجهیزات و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. سرویس و تعویض قطعات کولرگازی پاناسونیک در این مرکز با بهره‌مندی از کارآمدترین متدهایی صورت می‌گیرد که بازدهی و اثربخشی آن‌ها در حین تعمیرات این دستگاه به اثبات رسیده است. برخی از قطعات قابل تعویض مرتبط با این دستگاه که توسط کارشناسان مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی پاناسونیک تعمیر و تعویض می گردند عبارتند از: برد اسپلیت، ریموت کنترل اسپلیت، دمپر، بلوور، پروانه، موتور سوئینگ، موتور فن، یونیت های داخلی و خارجی، خازن، کمپرسور و …. .

 

نکات مهم در سرویس و تعمیرات کولرگازی پاناسونیک

نکته نخست در باب سرویس و تعمیرات کولرگازی پاناسونیک آن است که اگرچه انجام بخشی از این کار توسط اشخاص عادی امکان‌پذیر است، اما کارشناسان امر توصیه می‌کنند که تمامی سرویس‌ها و تعمیرات کولر به دست کارشناسان این حوزه انجام پذیرد. این امر ضمن پیشگیری از بروز برخی خرابی‌ها -که ممکن است به دلیل مبتدی بودن افراد در حین کار بر روی دستگاه ایجاد شود- سبب افزایش راندمان دستگاه می‌گردد.

 

 نکته دیگر در باب سرویس و تعمیرات کولرگازی پاناسونیک، مراجعه به یک مرکز مجاز و استاندارد است؛ مرکزی که عملیات تعمیر را مبتنی بر استانداردهای شرکت سازنده، با استفاده از روشهای سازگار با دستگاه و از طریق تجهیزات حرفه ای و پیشرفته پیاده می‌سازد. در غیر اینصورت، این کار تأثیری در افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه های جاری نخواهد داشت و چه بسا زمینه‌ساز خرابی‌های دوچندان در این دستگاه گردد.

 

عدم توجه به سرویس به موقع کولر و به تأخیر انداختن آن، افت عملکرد قطعات این دستگاه را به همراه خواهد داشت. به عکس، اگر سرویس و تعمیرات کولرگازی پاناسونیک به موقع انجام شود، به دلیل گردگیری ها و رفع نواقص احتمالی، افزایش عمر مفید این دستگاه را در پی خواهد داشت. کارشناسان تعمیرات کولر توصیه می‌کنند که سرویس این دستگاه در ابتدای فصل تابستان انجام شود. بعلاوه چنانچه کولر نیازی به تعمیر داشته باشد می بایست پیش از آغاز فصل گرما آنرا ترمیم و تعمیر کرد.

 

تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک

بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر به موازات استفاده از نوین ترین متدها در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک سبب گشته است تا کارشناسان این مرکز قادر به رفع و حل پیچیده ترین و دشوارترین اشکالات ایجاد شده در لوازم خانگی پاناسونیک گردند. خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک منحصر و محدود به دستگاه و اشکالی خاص نیست و دارندگان کلیه لوازم خانگی، اعم از ماشین لباسشویی، مایکروفر، جاروبرقی، اسپلیت، یخچال فریزر و … می توانند با حضور در این مرکز سرویس های تخصصی مورد نیاز خود از جمله سرویس‌ها یمرتبط با تعمیرات کولرگازی پاناسونیک را دریافت نمایند. خدمات مرتبط با برخی از لوازم خانگی پاناسونیک نظیر یخچال فریزر، اسپلیت و … به دلیل ابعاد بالای این دستگاهها و دشواری حمل و جابجایی‌شان، بصورت سرویس در محل ارائه می گردد.

 

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک ظرف مدت زمانی کوتاه به سبب ارائه‌ی خدمات تضمینیِ پس از فروش و انجام تعمیرات با کیفیت، توانسته است اطمینان مشتریان خود را بیش از پیش به خود جلب کند و در صدر مراکز خدمات پس از فروش در قیاس با دیگر همکاران خود قرار گیرد. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعۀ تعمیرات پاناسونیک در حینِ کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از دلایلی است که موجب محبوبیت و موفقیت این مرکز در امر خدمت‌رسانی گشته است. 

 

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک با توجه به تولیدات متنوع و گستردۀ این شرکت، اقدام به راه اندازی مجموعه ای جهت ارائه خدمات به کاربران و طرفداران پاناسونیک نموده است. خدمات نمایندگی پاناسونیک در دو بخش ارائه می گردد؛ بخش نخست، واحد فروش است که با بهره گیری از حضور کارشناسان و متخصصان این حوزه، به عرضه محصولات این شرکت به کاربران می پردازد. بخش دوم، واحد خدمات پس از فروش است که در آن متخصصان و تعمیرکاران زبده و دوره دیده، به تعمیر و ترمیم محصولات پاناسونیک مبادرت می ورزند. خدمات ارائه شده در این مرکز محدود به محصول خاصی نیست و تمامی تولیدات این شرکت را دربرمی گیرد.

 

© 2020 Panasonic Company. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour