تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت رایان دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک

یکی از خدمات تخصصی ارائه شده توسط نمایندگی رسمی پاناسونیک تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک می باشد. همان طور که می دانید پاناسونیک برندی محبوب در زمینه ی تولید انواع خانگی در بالاترین سطح کیفی می باشد. ماشین های لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه ها در مواردی با اختلال رو به رو می شوند که این اختلالات بر کارکرد دستگاه موثر بوده و در آن اختلال ایجاد می کنند.

 

واحد تعمیرات لباسشویی پاناسونیک با بهره مندی از متخصصان حرفه ای و مجرب در ابتدا با عیب یابی های دقیق دستگاه را بررسی کرده و در صورتی که قطعه ی معیوب شناسایی شود قطعه را تعمیر می کنند. در صورتی که  تعمیر و ترمیم قطعات امکان پذیر نباشد تعویض قطعه ی آسیب دیده با مدل اورجینال در این واحد توسط متخصصان انجام می شود. انواع ماشین لباسشویی پاناسونیک در این واحد با هر نوع عیب و ایرادی که باشند در این واحد قابل تعمیر هستند.

 

مشکلات مهم و تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک

وجود برق در بدنه ی لباسشویی، صداهای ناهنجار از لباسشویی، تمیز نشستن لباس ها در لباسشویی، نچرخیدن دیگ لباسشویی، کارنکردن کلیدهای مختلف در لباسشویی، روشن نشدن لباسشویی، عدم تخلیه شدن آب لباسشویی، لرزش شدید لباسشویی،  باز یا بسته نشدن درب لباسشویی، عدم انجام عملیات آبگیری در لباسشویی، نشت آب از لباسشویی، کار نکردن دور تند لباسشویی، جوش آمدن آب لباسشویی و مواردی از این دست از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی پاناسونیک به شمار می روند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک به دلیل پیچیدگی های خاص این دستگاه باید توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود.  اگر تعمیرکار فاقد تخصص و مهارت برای ترمیم این محصول باشد، نه تنها مشکل برطرف نمی گردد بلکه دستگاه دچار مشکلات جدی تر و آسیب دیدگی های بیشتری خواهد شد.  همکاران ما در نمایندگی پاناسونیک توانایی و تبحر لازم برای بررسی و ترمیم تخصصی انواع لباسشویی را بر عهده داشته و خیال شما را از تعمیرات لباسشویی پاناسونیک تان به صورت حرفه ای راحت می کنند.

 

چرا لباسشویی کار نمی کند؟

در ابتدا برای تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک لازم است عیب یابی های تخصصی از تخصصی انجام شود.  عیب یابی این محصول با توجه به تعداد بالای قطعات و پیچیدگی ساختاری آن کمی دشوار بوده و تنها از عهده تکنسین های مجرب این حوزه بر می آید. مواردی مثل خرابی تسمه، فرسودگی کاسه نمد، نقص بلبرینگ، سوختن دینام، برق کشی اشتباه، مشکلات برد، خرابی موتور، مشکلات و نوسانات جریان برق، خرابی پمپ تخلیه، گیر کردن پروانه ی پمپ، آلودگی فیلتر، خرابی الکترو پمپ، سوختن موتور، خرابی ارت، مشکلات خازن پارازیت گیر، نواقص و ایرادهای تایمر، خرابی کاسه نمد، مشکلات میکروسوئیچ، خرابی هیدرواستات، مشکلات شیر آب متصل به دستگاه و …، از دلایل پایه و اساسی خرابی لباسشویی به شمار می روند.

 

وقتی تعمیرکار این دلایل را به درستی تشخیص دهد خواهد توانست روش کاربردی برای ترمیم دستگاه را انتخاب و اجرا نماید. تیم تعمیراتی حاضر در نمایندگی رسمی پاناسونیک با بهره مندی از اطلاعات و ترفند های تعمیراتی می توانند تمامی عیوب دستگاه را در مدت زمانی کوتاه برطرف نمایند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک در محل

بروز اختلال در لباسشویی معمولا نگرانی های بسیاری را برای کاربران از جمله چگونگی حمل و نقل این دستگاه به نمایندگی ایجاد می کند. وزن بالای این دستگاه باعث شده که جابجایی آن بسیار مشکل بوده و انتقالش به تعمیرگاه تقریبا به هزینه و زمان زیادی نیاز داشته باشد. نمایندگی رسمی پاناسونیک با بهره مندی از امکان تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک در محل خدمات مورد نیاز کاربران و رفاه بیشتر را برای آنان در نظر گرفته است.

 

به این ترتیب که شما کاربران گرامی در صورت مشاهده هرگونه مشکل در دستگاه خود، می توانید ضمن برقراری تماس با واحد تعمیرات، درخواست تعمیرات لباسشویی پاناسونیک در محل را داشته باشید. پس از ثبت تماس و دریافت آدرس، همکاران ما در قالب تیمی از زبده ترین کادر فنی حاضر در واحد تعمیرات لوازم خانگی به منزل یا محل مورد نظر شما اعزام می شوند. این تیم کلیه ابزار و تجهیزات مورد نیاز را با خود به محل منتقل کرده و ضمن بررسی دقیق دستگاه، تعمیرات آن را انجام می دهند.

 

نمایندگی پاناسونیک

نمایندگی پاناسونیک در زمینه ی فروش و خدمات پس از فروش به خریداران سرویس ارائه می کند. تمام خدمات این نمایندگی تحت نظر مجرب ترین متخصصان ارائه می شود. مدیریت نمایندگی پاناسونیک شعار های مشتری مداری و تضمین کیفیت را برای کاربران تحقق بخشیده است. به همین منظور انتخاب اول برای کاربران پاناسونیک مراجعه به نمایندگی رسمی پاناسونیک  می باشد.

© 2020 Panasonic Company. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour